Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
Položka č.: 262564Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:37
linoryt, 12,1 x 9 cm, sign. PD VFlessig, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
Položka č.: 262563Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:35
fix, tužka, papír, 1936, 14,7 x 10 cm, sign. PD VFlessig 1936, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
Položka č.: 262562Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:33
lept, 9,8 x 8 cm, pohlednice, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
Položka č.: 262561Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:31
lept, 9,8 x 8 cm, PD značeno v desce VFleissig, pohlednice, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
Položka č.: 262560Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:29
lept, 9,8 x 8 cm, LD značeno v desce VFleissig, pohlednice, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vladimír Komárek
Tři kopce s plotem
Položka č.: 262356Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:17
suchá jehla, 14,8 x 11,3 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Před bouří
Položka č.: 260451Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:07
tužka, papír, 1944, 17 x 13 cm, sign. PD Fleissig 44, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Jaro na vesnici
Položka č.: 260450Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:05
tužka, běloba, papír, 1940, 14 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Jaro
Položka č.: 260449Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:03
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Dana Puchnarová
Zrcadlení
Položka č.: 255407Vyvolávací cena: 290 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 03. 2023 15:39
litografie, 1986, 19 x 13,5 cm, sign. PD Puchnarová, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 290 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Dana Puchnarová
Artefakt
Položka č.: 255406Vyvolávací cena: 290 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 03. 2023 15:37
Aktuální cena: 290 CZK (13 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Hořec
Položka č.: 270090Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2023 15:09
mědirytina, 9,8 x 7,3 cm, sign. DU JVodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Položka č.: 267376Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2023 14:41
olej, plátno, 40 x 30 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
Václav Pavlík
(1901-1966)
Položka č.: 228641Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2023 14:15
10x litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Drahoňovského, J. Mařatky, J. Bendy, a V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, poté O. Španiela na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a Sdružení výtvarníků v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Náhrobky na Židovském hřbitově v Praze
Položka č.: 263661Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:58
olej, plátno, 15,5 x 10,4 cm, sign. PD J.Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
A. Širúček
Lesní cesta
Položka č.: 262645Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:46
olej, karton, 1920, 17,5 x 27 cm, sign. PD A. Širúček 1920, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
František Šneidr
Žertovník u Železného Brodu
Položka č.: 262396Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:14
olej, překližka, 27 x 37 cm, sign. PD F. Šneidr, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Olga Vychodilová
Ulita
Položka č.: 262095Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:06
lept, akvatinta, 13,3 x 10,7 cm, sign. DU, č. 60/100, papír u horního okraje pokrčen a nepatrně ušpiněn (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Olga Vychodilová
Okno
Položka č.: 262094Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:04
lept, akvatinta, 13,4 x 10,7 cm, sign. DU, č. 60/100, horní okraj papíru a dolní levý roh pokrčeny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Zasněžená vesnice
Položka č.: 262072Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:01
olej, papír, 14,9 x 20,2 cm, sign. LD J. Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Krahujec obecný (malý samec, mladý)
Položka č.: 261138Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 21:54
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
7 x pohlednice z Benátek
Položka č.: 260927Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 21:42
7 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Ludmila Mazancová
V tramvaji
Položka č.: 267424Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 21:12
akvarel, tuš, papír, 2005, 20,5 x 12,5 cm, sign. PD Mazancová 2005, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Štěpán Mareš
(1972)
Ženy na pláži u Černého moře
Položka č.: 267423Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 21:10
olej, překližka, 1996, 17,8 x 14 cm, monogr. LD ŠM.M., rám, malba u horního okraje a na jednom místě u pravého okraje poškozena - odloupnutá, na celém povrchu malby patrná krakelace, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Zbyněk Kočí
Chata
Položka č.: 267393Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 20:38
tuš, tužka, papír, 28 x 44,5 cm, DU text: ..kdoví, za kdy bych nakrad (našetřil) i na auto, … tak jsme si chatu postavili hned vedle…, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Lodě na pobřeží
Položka č.: 267044Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 20:09
olej, papír, 10,4 x 17,8 cm, sign. LD J. Dlabal, v levém horním rohu malba odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Petr Minka
(1961)
Ježíš Kristus
Položka č.: 267040Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 20:04
litografie, 1994, 23,5 x 16 cm, sign. PD 94, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Milena Šoltészová
(1939)
Vrata
Položka č.: 266893Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 19:50
lept, mezzotinta, akvatinta, 1988, 37,7 x 25,1 cm, sign. PD M. Šoltészová 1988, č. 67/100, LD Vrata, papír velmi lehce zažloutlý, v levém dolním rohu mimo tisk nepatrná nahnědlá malá šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha, A. Pelce a R. Ondrá…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Barevnou uličkou
Položka č.: 266882Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 19:28
litografie, 10,8 x 12,1 cm, sign. PD, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
František Strnad
Baletka - z cyklu Začarovaný les
Položka č.: 266877Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 19:24
fotografie, 1977, 9,5 x 9,5 cm, sign. PD F. Strnad 1977, pasparta, vzadu popsáno autorem, pasparta zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)