No.: 282657

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 09. 09. 2024 18:35

    akvarel, tuš, uhel, papír, 28,5 x 25 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Město/Portrét

    No.: 282686

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 09. 2024 18:34

    litografie, 35,6 x 52,1 cm, na zadní straně mužský portrét, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Voraři

    No.: 282707

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 09. 2024 19:23

    akvarel, tuš, papír, 30 x 19,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

    Továrna na předměstí

    No.: 282706

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 10. 09. 2024 19:24

    akvarel, papír, 59 x 42 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Červené střechy

    No.: 282705

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 10. 09. 2024 19:25

    olejová tempera, papír, 48,6 x 68,7 cm, silně potrhané okraje papíru, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Beduín

    No.: 274420

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 10. 09. 2024 19:26

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Plachetnice na jezeře II.

    No.: 246259

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 09. 2024 18:04

    olej, sololit, 10 x 12 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Plachetnice na jezeře I.

    No.: 246258

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 09. 2024 18:05

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Pohádka Čarovný ostrov

    No.: 139630

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 11. 09. 2024 18:06

    drawing ink, watercolour, paper, 27,8 x 19 cm, a dust jacket design, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Portrét starého muže

    No.: 226453

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 23. 09. 2024 15:06

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Projekce

    No.: 179059

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 14:02

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Dva muži ve světnici

    No.: 186104

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 14:04

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Estimate: k CZK

    Malíř selských motivů

    No.: 197728

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 14:18

    Current price: 100 CZK (5 €)

    ...a - hoj...

    No.: 201123

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 14:20

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Strom

    No.: 213149

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 14:26

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Cheb

    No.: 223795

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 14:30

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Vesnice

    No.: 231314

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 14:42

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Japonská kreslená dívka

    No.: 251459

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 14:54

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Studie stromu

    No.: 260167

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 15:08

    olej, karton, 15,5 x 28 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Karlštejn

    No.: 274320

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 15:38

    lept, 17,5 x 13 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Mlynářka

    No.: 275968

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 15:48

    oil, canvas, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám, consulted and verified by PhDr. Michael Zachar, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Estimate: 17 000 - 22 000 Kč CZK

    T.G.M.

    No.: 280782

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 09. 2024 14:58

    litografie, 1935, 27 x 21,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)