-
Neznámý autor
Praha
Položka č.: 282657Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:35
akvarel, tuš, uhel, papír, 28,5 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Město/Portrét
Položka č.: 282686Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:34
litografie, 35,6 x 52,1 cm, na zadní straně mužský portrét, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Voraři
Položka č.: 282707Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:23
akvarel, tuš, papír, 30 x 19,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Továrna na předměstí
Položka č.: 282706Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:24
akvarel, papír, 59 x 42 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Červené střechy
Položka č.: 282705Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:25
olejová tempera, papír, 48,6 x 68,7 cm, silně potrhané okraje papíru, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Beduín
Položka č.: 274420Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:26
akvarel, tuš, papír, 24,5 x 17 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Plachetnice na jezeře II.
Položka č.: 246259Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:04
olej, sololit, 10 x 12 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Plachetnice na jezeře I.
Položka č.: 246258Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:05
olej, sololit, 10 x 12 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohádka Čarovný ostrov
Položka č.: 139630Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:06
tuš, akvarel, papír, 27,8 x 19 cm, návrh na knižní obálku, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét starého muže
Položka č.: 226453Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 23. 09. 2024 15:06
tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Projekce
Položka č.: 179059Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:02
kombinovaná technika, 68,5 x 57,5 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, dole věnování, lehce zažloutlý, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dva muži ve světnici
Položka č.: 186104Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:04
tužka, akvarel, papír, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Neznámý autor
Malíř selských motivů
Položka č.: 197728Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:18
litografie, 13,2 x 17,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
...a - hoj...
Položka č.: 201123Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:20
tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Strom
Položka č.: 213149Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:26
fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Cheb
Položka č.: 223795Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:30
litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Vesnice
Položka č.: 231314Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:42
dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Japonská kreslená dívka
Položka č.: 251459Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:54
tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Studie stromu
Položka č.: 260167Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 15:08
olej, karton, 15,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Karlštejn
Položka č.: 274320Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 15:38
lept, 17,5 x 13 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mlynářka
Položka č.: 275968Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 15:48
olej, plátno, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 17 000 - 22 000 Kč CZK
-
Neznámý autor
T.G.M.
Položka č.: 280782Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 14:58
litografie, 1935, 27 x 21,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO