Rudolf Zörner
(1941-2017)
Chaos
No.: 279657Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2024 20:54
strukturální grafika, 34,5 x 31,5 cm, sign. PD Rudolf Zörner, č. 22/50, při horním okraji mírně zažloutlý papír, mírně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Otakar Štembera
(1914-1999)
Pivoňky
No.: 277161Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2024 19:54
olej, kartón, 1970, 49 x 68 cm, sign. PD ŠT 70, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Neuberg
No.: 280929Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:24
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
No.: 280853Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:19
Current price: 50 CZK (3 €)
Krajina s domem
No.: 280854Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:18
Current price: 50 CZK (3 €)
Lesní krajina
No.: 280927Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:13
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Ulička
No.: 280962Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:11
Current price: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Portrét Mikoláše Alše
No.: 280905Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:08
lept, 30 x 23 cm, sign. PD Jvodrážka, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Viktor Stretti
(1878-1957)
Zátiší s ovocem a lahví vína
No.: 262788Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:00
litografie, 1956, 13,5 x 16 cm, sign. PD Viktor Stretti, PF 1957, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. C…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Babička Heidlerová
No.: 280967Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:58
lept, 1926, 40 x 30 cm, sign. PD V. Silovský, rám, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
Peter Pollág
Rijks Museum Vincent van Gogh Amsterdam 1973-1993
No.: 280938Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:54
dřevoryt, 1993, 19 x 15 cm, sign. PD Peter Pollág 1993, rám, č. 105/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Pavel Poličanský
(1943-2011)
Vánoční Klokočí
No.: 280964Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:53
kombinovaná technika, 1998, 12 x 18,5 cm, sign. UD Poličanský 98, č. 30/250, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Fara
No.: 189069Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:52
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina kolem rybníku
No.: 189070Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:51
Current price: 50 CZK (3 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Pohled na vesnici
No.: 189073Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:50
litografie, 1943, 29,6 x 40 cm, sing. PD Alois Pitrmann , Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 50 CZK (3 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Domky
No.: 189074Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:49
litografie, 1952, 22 x 28,5 cm, sing. PD Alois Pitrmann 1952 , Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 50 CZK (3 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Vesnice
No.: 189075Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:48
litografie, 1943, 29,5 x 36 cm, sing. PD Alois Pitrmann, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 150 CZK (7 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Pohled na Pražský hrad
No.: 189076Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:47
litografie, 1943, 29,5 x 40 cm, sing. PD Alois Pitrmann, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 50 CZK (3 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Chalupa u jezera
No.: 189077Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:46
litografie, 1943, 29,5 x 40 cm, značeno PD autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 50 CZK (3 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Tristan (list 1.)
No.: 280945Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:44
dřevoryt, 1909, 29 x 23 cm, značeno PD v desce FK 09, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.700 CZK (113 €)
Silnice
No.: 280901Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:42
Current price: 20 CZK (1 €)
Staroměstské náměstí
No.: 280926Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:41
suchá jehla, 29 x 19 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
František Kobliha
(1877-1962)
Tristan (list 2.)
No.: 280944Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:36
dřevoryt, 1910, 29 x 23 cm, značeno PD v desce FK 09, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Augustin Mervart
(1889-1968)
Ves v lese
No.: 280840Auction price: 100 CZK (5 €)
litografie, 1935, 23,5 x 18 cm, sign. Aug. Mervard 35., rám, zažloutlý papír, rám mírně poničen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Hrachovec and A. Balan, member of SVUM in Hodonin
Current price: 100 CZK (5 €)
Jiří Mádlo
(1934-2008)
Rybník v Poličce
No.: 280896Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:32
litografie, 1990, 20,5 x 16 cm, sign. PD J. Mádlo 1990, pasparta, č. 117/200, zezadu věnování, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky
Current price: 200 CZK (9 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Tristan (list 5.)
No.: 280943Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:28
dřevoryt, 1909, 29 x 23 cm, značeno PD v desce FK 09, rám, rám mírně zašpiněný, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Cz…
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Jiří Kodym
(1927-2009)
Zdeněk Nejedlý
No.: 226840Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:26
dřevoryt, 1974, 35,5 x 23 cm, sign. PD JKodym 1974, 112/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
Věra Kaplanová - Šimonová
(1920)
Chalupy za rybníkem
No.: 280917Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:21
suchá jehla, 12 x 25 cm, sign. PD Věra Kaplanová-Šimonová, pasparta, č. 17/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Marie Jiříčková
(1943-2021)
Okno
No.: 280923Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:19
litografie, 16,5 x 21,5 cm, sign. PD M Jiříčková, rám, č. 1/14, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Zimní vesnice
No.: 280842Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:18
litografie, akvarel, 1955, 14,2 x 22,5 cm, sign. PD Cyril Chramosta, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně zašlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids