Oldřich Kulhánek
Voda
No.: 15Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:14
lept, 1976, 20,3 x 13,5 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P., the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Tomáš Bím
Tenisový kurt
No.: 14Auction price: 11.000 CZK (459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:13
litografie, 54 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, č. I/VIII, the private study
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Tomáš Bím
Sopka
No.: 13Auction price: 3.900 CZK (163 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:12
litografie, 2008, 22,2 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 08, č. 17/108, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Current price: 3.900 CZK (163 €)
Tomáš Bím
Noční košile
No.: 12Auction price: 3.900 CZK (163 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:11
litografie, 2013, 23,4 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 13, č. 39/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Tomáš Bím
Kytara
No.: 11Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:10
litografie, 2019, 21,4 x 14 cm, sign. PD Bím 19, č. 96/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Tomáš Bím
Lehátka
No.: 10Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:09
litografie, 2017, 13,7 x 18,9 cm, sign. DU Tomš Bím 17, č. 82/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Tomáš Bím
Golf
No.: 9Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:08
litografie, 2017, 18,9 x 13,6 cm, sign. DU Bím 17, č. 129/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Tomáš Bím
Město
No.: 8Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:07
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Tomáš Bím
Yamaha
No.: 7Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:06
litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, the private study
Tomáš Bím
U tenisty
No.: 6Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:05
litografie, 1981, 17,5 x 9 cm, sign. DU T. Bím 81, rám, č. 130/160, the private study
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Malý manifest
No.: 5Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:04
lept, reliéfní tisk, kombinovaná technika, 1965, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 65, č. 23/30, the disciple of prof. P. Matejka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice IV
No.: 4Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:03
litografie, 1981, 43 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/21, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice III
No.: 3Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:02
litografie, 1981, 42 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice II
No.: 2Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:01
litografie, 1981, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice I
No.: 1Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 45 x 30 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague
Vysoká hra patriotů
No.: 703Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:52
Current price: 150 CZK (7 €)
Thelma & Louise
No.: 702Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:51
Current price: 150 CZK (7 €)
Poslední akční hrdina
No.: 701Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:50
Current price: 150 CZK (7 €)
Muzikantská Liduška
No.: 700Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:49
Current price: 150 CZK (7 €)
Mlčení jehňátek
No.: 699Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:48
Current price: 150 CZK (7 €)
V zemi bílého nosorožce
No.: 698Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:47
Current price: 150 CZK (7 €)
Duch (Ghost)
No.: 697Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:46
Current price: 100 CZK (5 €)
Vlk
No.: 696Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:45
Current price: 100 CZK (5 €)
Barton Fink
No.: 695Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:44
filmový plakát, formát A3 (47,5 x 32 cm), 1991, r. J. a E. Coen, trochu pomačkané okraje, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Návrat idiota
No.: 694Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:43
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1999, r. S. Gedeon, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Manželé a manželky
No.: 693Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:42
filmový plakát, 83x58,5cm, 1993, r. W. Allen, znatelné stopy po přeložení, v rozích stopy po vpichu, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Tony, tobě přeskočilo
No.: 692Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:41
filmový plakát, 42x30cm, 1968, r. V. Plívová-Šimková, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Popelčin pantoflíček
No.: 691Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:40
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. J. Georgescu, drobná trhlinka při levém okraji, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Velké manévry
No.: 690Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:39
filmový plakát, 42x30cm, 1969, r. R. Clair, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Sedm
No.: 689Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:38
filmový plakát, 42x30cm, 1996, r. D. Fincher, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)