Na útěku s princeznou
No.: 711Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:28
Current price: 300 CZK (13 €)
Černoška
No.: 712Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:29
Current price: 300 CZK (13 €)
No.: 713Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:30
Current price: 300 CZK (13 €)
Les
No.: 714Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:31
Current price: 300 CZK (13 €)
Tatry
No.: 715Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:32
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID9**4 History of bids
Krajinka s levandulemi
No.: 716Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:33
tempera, karton, 50 x 60 cm, sign. PD nečitelně, při levém okraji natržený karton(cca 5cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Rybáři na Karintku
No.: 717Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:34
akvarel, tuš, papír, 1975, 29,5 x 41,8 cm, sign. PD M. Holý?, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Praha - periferie
No.: 718Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:35
akvarel, tužka, papír, 1957, 30,8 x 43 cm, sign. PD M. Holý?, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Pražský hrad
No.: 719Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:36
akvarel, pastel, karton, 19 x 29 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Dům
No.: 720Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:37
akvarel, papír, 26 x 41,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Lodě
No.: 721Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:38
pastel, papír, 1966, 29,5 x 57,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Břevnonv Na Kocourkách
No.: 722Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:39
akvarel, tuš, běloba, papír, 1960, 21,5 x 30 cm, sign. LD B. Mládek 1960, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Dudák
No.: 723Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:40
akvarel, tuš, papír, 36 x 30 cm, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Tváře
No.: 724Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:41
štětcová malba tuší, papír, 1964, 66 x 51 cm, sign. LD Chrís 64, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Vydra
No.: 725Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:42
monotyp, 51,5 x 38 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích mimo tisk mírně púokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Podzimní krajina
No.: 726Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:43
olej, plátno, 47 x 66 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Květina
No.: 727Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:44
pastel, papír, 30 x 30 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Eiger
No.: 728Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:45
olej, sololit, 50 x 40,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Dvě černošky
No.: 729Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:46
akryl, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD nečitelně, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Babička
No.: 730Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:47
uhel, papír, 58 x 38,5 cm, sign. LN, rám, drobné fleky na papíře v horní části, pasparta mírně zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Voják
No.: 731Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:48
olej, sololit, 1981, 18 x 17 cm, sign. LN HV 81, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Monolog
No.: 732Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:49
tuš, akvarel, ruční papír, 58,5 x 41,5 cm, sign . PD, rám, pasparta mírně zažloutlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Nevařil/Lajsek
Slunce
No.: 733Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:50
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Berchtesgarden
No.: 734Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:51
olej, karton, 38 x 51 cm, malba zachycuje oblast v bavorských Alpách kde stálo známé Hitlerovo Orlí hnízdo, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Rozbouřené moře
No.: 735Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:52
Current price: 400 CZK (17 €)
Indický motiv
No.: 736Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:53
Current price: 500 CZK (21 €)
Indonéský motiv
No.: 737Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:54
Current price: 500 CZK (21 €)
Pivoňky
No.: 738Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:55
Current price: 500 CZK (21 €)
Mona Lisa
No.: 739Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:56
Current price: 500 CZK (21 €)
Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata
No.: 740Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:57
Current price: 500 CZK (21 €)