-
Wilhelm Gause
(1853-1916)
Zum Abert Carlsbad
Položka č.: 282799Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:14
fotogravura, 56,5 x 41 cm, PD Photogravure R. Pauluss en Wien, LD v desce W. Gause 96, na papíře mnoho hnědých skvrnek, papír prohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Hampl
Akrobati
Položka č.: 250890Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:15
bromostříbrná fotografie, 23 x 12,8 cm, vzadu popsáno, pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hník
(1946)
Zátiší
Položka č.: 275629Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:16
bromostříbrná fotografie, 2006, 30 x 24,5 cm, sign. PD Hník 2006, vzadu nalepen štítek Czech center of photography s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Janda?
(1907-2000)
Bílá Opava
Položka č.: 250889Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:17
bromostříbrná fotografie, 1971, 23,8 x 17,6 cm, vzadu popsáno, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
Pomník
Položka č.: 253828Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:18
bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
Zvonice
Položka č.: 253827Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:19
bromostříbrná fotografie, 17,3 x 16,5 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
Okno chrámu
Položka č.: 253826Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:20
bromostříbrná fotografie, 19 x 16,5 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kopp
(1940)
Praha - Staroměstské náměstí
Položka č.: 282819Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:21
fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. …
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kopp
(1940)
Praha - Karlův most
Položka č.: 258956Vyvolávací cena: 1.750 CZK (73 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:22
fotografie, 1988, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v…
Aktuální cena: 1.750 CZK (73 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kopp
(1940)
Naše Normalizace - soubor fotografií
Položka č.: 280339Vyvolávací cena: 5.200 CZK (217 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:23
36 x fotografie, 20,5 x 14,5 cm, všechny sign. PD Kopp, soubor byl vystaven 2019 na Tower Park Praha , volné listy v originálním kartonovém pouzdře, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a te…
Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kopp
(1940)
Praha - Staroměstské náměstí
Položka č.: 274914Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:24
fotografie, 1988, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kopp
(1940)
Bleší trh
Položka č.: 274913Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:25
fotografie, 18,4 x 24,6 cm, zezadu autorské razítko, levé okraje papíru pokrčeny, u horního okraje papír pokrčen (pokrčení papíru nezasahuje do fotografie), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu film…
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kopp
(1940)
Naše Normalizace
Položka č.: 274912Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:26
fotografie, 25,1 x 18,7 cm, zezadu autorské razítko, růžky papíru lehce naraženy, nepatrně pokrčen pravý okraj papíru (mimo fotografii), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní tech…
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kopp
(1940)
Kampa
Položka č.: 274911Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:27
fotografie, 18,4 x 24,3 cm, zezadu autorské razítko, pravý dolní roh papíru pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 19…
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kopp
(1940)
Praha - Židovský hřbitov
Položka č.: 274922Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:28
fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. …
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kopp
(1940)
Praha - Karlův most
Položka č.: 274921Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:29
fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. …
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kysela
(1913-2004)
Hřbitovní motiv
Položka č.: 259841Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:30
bromostříbrná fotografie, 24,8 x 24 cm, sign. vzadu Kysela, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák Josefa Sudka na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, člen ČKFA
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kysela
(1913-2004)
Před bouřkou
Položka č.: 250862Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:31
bromostříbrná fotografie, 18 x 18 (33 x 28,2) cm, pozdější zvětšenina, vzadu popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák Josefa Sudka na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, člen ČKFA
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Na Karlově mostě
Položka č.: 250865Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:32
bromostříbrná fotografie, 18 x 11,8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena s vějířem
Položka č.: 250859Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:33
bromostříbrná fotografie, 15,2 x 15,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Tváře Jazzu II.
Položka č.: 282774Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:34
fotografie, 1968, 28 x 39,2 cm, značeno vzadu autorským razítkem, naražené rohy papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazz…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Variace na jazzová témata IV.
Položka č.: 282773Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:35
fotografie, II.1970, 28 x 40 cm, č. 17/81, vzadu autorské razítko, nalepen štítek III. foto session Přerov 1970, rohy mírně ohnuté a naražené , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouho…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Na podiu
Položka č.: 282772Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:36
fotografie, 1972, 29,2 x 39 cm, vzadu autorské razítko, mírně odřené rohy , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostř…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Dívka
Položka č.: 282778Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:37
fotografie, 39,4 x 30,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Tanec III.
Položka č.: 282777Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:38
fotografie, 1971, 39 x 28,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem Salon internacional , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotogra…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Spolu
Položka č.: 282776Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:39
fotografie, 40 x 29,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice i…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Májový průvod
Položka č.: 282775Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:40
fotografie, 70. léta, 28,5 x 39,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků,…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Před koncertem
Položka č.: 282779Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:41
fotografie, 29,7 x 39,7 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Lokomotiva
Položka č.: 282771Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:42
fotografie, 30,3 x 40 cm, vzadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriáln…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Vlak
Položka č.: 282770Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:43
fotografie, 30,2 x 40,2 cm, vzadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriá…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO