-
Ladislav Paulus
Rybník
No.: 266421Auction price: 750 CZK (32 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:40
olej, sololit, 1997, 33,5 x 51,4 cm, sign. D Paulus 97, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Kytice v okně
No.: 267115Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:42
dřevoryt, 42,5 x 31 cm, papír na rozích pokrčen, levý okraj papíru otřepen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
S. Imramovská
Slunečnice
No.: 267116Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:44
dřevoryt, 1974, 24 x 16,2 cm, sign. PD S. Imramovská 74, zažloutlý papír, pravý okraj papíru otřepen, PD a PH na papíru skvrna od vody, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michael Rittstein
(1949)
Lahkým krokom
No.: 267386Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:46
tisk, plakát, formát A2 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association of Fine Artist…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Zátiší s ovocem
No.: 268775Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:48
tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Na kraji vesnice
No.: 268776Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:50
olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Daniela Havlíčková
(1946-1999)
Střelnice
No.: 269402Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:52
lept, 49 x 59,5 cm, sign. DU D.Havlíčková , č. 28/90, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Kostík
(1911-1967)
Domek s vysokým stromem
No.: 269405Auction price: 1.700 CZK (71 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:54
olej, plátno, 1951, 34 x 44 cm, sign. PD KO 51, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Kostík
(1911-1967)
Elektrické sloupy
No.: 269406Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:56
olej, plátno, 34,5 x 29 cm, rám, uprostřed natržené plátno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mánes
(1820-1871)
Květiny
No.: 269408Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:58
tisk, plakát, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Španělské umění 14 - 16. století
No.: 269409Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 19:00
tisk, plakát, 1984, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Na Kokořínsku
No.: 270416Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 19:02
pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Kubistické zátiší s loutnou
No.: 270418Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 19:04
pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)
No.: 270423Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 19:06
akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Holandská krajina s větrným mlýnem
No.: 270424Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 19:08
malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, rám oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Pohled na kostel od vody
No.: 270425Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 19:10
olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Z Nového světa
No.: 270426Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 19:12
lept, 11 x 15,3 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
V parku
No.: 270427Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 19:14
lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Velíšek
(1963)
Olomoucké kulturní léto 2009
No.: 273366Auction price: 170 CZK (8 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 19:16
tisk, 2009, 59,2 x 41,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Štreit
(1946)
Mezinárodní rok seniorů 1999
No.: 273367Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 19:18
tisk, plakát, formát A1 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Rusek, Z. Prikryl, L. Jaluvek and J.Jemelkova at The Faculty of Education - Palacky University in Olomouc, member of the group Q, The Union of Olomouc Fine Artists, The Union of Free Photography - The Prague House of Pho…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michael Rittstein
(1949)
Lomeček
No.: 273368Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 19:20
tisk, plakát, 2011, 42 x 42 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association of Fine Ar…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Horáček
Dívka
No.: 206567Auction price: 130 CZK (6 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:02
pastel, papír, 61 x 30,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 130 CZK (6 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Žena v kroji
No.: 208764Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:04
dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Náměstí
No.: 208864Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:06
linoryt, 21 x 17 cm, sign. DU, při okrajích poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
St. Sedlář
Borovice
No.: 213604Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:08
olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: k CZK
-
Miroslav Nýdl
(1924-1986)
Konvolut 4 karikatur
No.: 214205Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:10
4x print, vše 1982, 38 x 16 ; 17 x 12 cm, most sign. Nýdl, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Ex libris Adolf Malý
No.: 217281Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:12
ocelorytina, 3,8 x 2,1 cm, PD značeno v desce JAŠ, na papíře skvrny, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Pařík
(1930)
Řezník
No.: 217403Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:14
tužka na papíře, 21 x 29,5 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Pařík
(1930)
Kotva
No.: 217418Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:16
fix, papír, 11 x 8 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Pařík
(1930)
Pozor blbý pes
No.: 217426Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:18
černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, skvrny při levém okraji, poškození nezasahuje do kresby, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED