Richard Heinrich Teschner
(1878-1948)
Křižovnické náměstí v Praze
Položka č.: 788Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:37
akvatinta, 36,3 x 30,8 cm, značeno PD v desce Rich. Teschner, pasparta, při okrajích mimo tisk ořízlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Brožíka na AVU v Praze, poté K. Kargera a F. von Myrbacha-Rheinfelda na Staatliche Kunstgewerbeschule ve Vídni, člen Klimtgruppe
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jan Tichý
Počítačová žena
Položka č.: 789Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:38
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
František Tichý
(1896-1961)
Lev Boby
Položka č.: 790Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:39
suchá jehla, 1939, 16 x 23,5 cm, sign. PD Tichý 39, značeno v tisku Tichý 38, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Jan Tichý
Položka č.: 791Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:40
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Jan Tichý
Položka č.: 792Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:41
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Václav Tikal
(1906-1965)
Nalezená prehistorie
Položka č.: 793Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.875 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:42
kvaš, akvarel, papír, 1942, 19 x 23 cm, sign. LD V. Tikal 42, rám, vzadu štítek a popsáno Ludvíkem Kunderou. Významný český autor, který studoval na Akademii výtvarných umění, navázal v době II. světové války prostřednictvím Otty Mizery kontakty s českými surrealisty a postupně se spřátelil se členy…
Aktuální cena: 69.000 CZK (2.875 €)
Tom of Finland
(1920-1991)
Hasič
Položka č.: 794Vyvolávací cena: 16.500 CZK (688 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:43
serigrafie, 45 x 30,5 cm, sign. PD Tom, rám, č. 140/190
Aktuální cena: 16.500 CZK (688 €)
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Hodiny
Položka č.: 795Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:44
suchá jehla, 19,8 x 9,7 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 2/100, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Emílie Tomanová
(1933-1994)
Srdce
Položka č.: 797Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:45
suchá jehla, 17 x 13 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, č. 17/100, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Helena Tomášková-Willmannová
Moderní apokalypsa
Položka č.: 798Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:46
kombinovaná technika, 1992, 33 x 42 cm, sing. PD Helena Tomášková-Vilmannová 92, č. 2/75, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Helena Tomášková-Willmannová
Náhla příhoda
Položka č.: 799Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:47
lept, 1992, 32,6 x 42 cm, sign. PD helena Tomášková - Willmannová 92, č. 2/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Josef Matyáš Trenkwald
(1824-1897)
Ester u krále Achašveróše
Položka č.: 800Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:48
tužka, papír, 11,3 x 9,5 cm, rám, PN značeno razítkem, papír zažloutlý, na několika místech hnědé tečky, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Jaroslav Trinkmoc
Krajina u Kraslic
Položka č.: 801Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:49
olej, karton, 25 x 35 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Jiří Tyller
Hrot pyramidy
Položka č.: 802Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:50
akvarel, tuš, papír, 1997, 13,2 x 13,2 cm, sign. DU Jiří Tyller, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Bohumil Ullrych
Zima
Položka č.: 803Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:51
kvaš, papír, 1936, 43,8 x 60 cm, sign. PD B. Ullrych 36, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
R. F. Vacík
Zimní scenérie na venkově
Položka č.: 804Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:52
olej, karton, 29 x 29 cm, sign. PD R. F. Vacík, rám, lehce prohnutý karton, malba zašlá, rám místy poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Váchal
(1884-1969)
Exlibris Mojmír Helclet
Položka č.: 805Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:53
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Josef Váchal
(1884-1969)
Exlibris Ing. F.M. Klicman
Položka č.: 806Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:54
dřevoryt, 14,4 x 7 cm, sign. PD JVáchal, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon
Josef Váchal
(1884-1969)
Exlibris Ing. F.M. Klicmana
Položka č.: 807Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:55
dřevoryt, 13,2 x 9 cm, sign. PD JVáchal, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon
Josef Vaic
(1884-1961)
Položka č.: 808Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:56
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Václav Valda
(1999)
Položka č.: 809Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:57
serigrafie / sítotisk, papír, 2022, 43 x 58 cm, sign. PD Václav Valda 2022, č. 4/12
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Václav Valda
(1999)
tělo 1
Položka č.: 810Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:58
olej, březová překližka, 2022, 17 x 62 cm
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Kometa
Položka č.: 811Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:59
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Nad městem
Položka č.: 812Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:00
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Položka č.: 813Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:01
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Karel Valter
(1909-2006)
Cesta v polích
Položka č.: 814Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:02
olej, sololit, 1989, 21,8 x 24,5 cm, sign. PD Valter K, rám, tento umělecky nekonvenční malíř se prosadil také jako grafik a fotograf. Po druhé světové válce se jeho hlavním tématem stala krajina, příroda. Na tvorbě z tohoto období je dodnes oceňováno jeho nesmírně originální vidění světa, které dok…
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Jitka Valterová
Stěžně
Položka č.: 815Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:03
suchá jehla, 1966, 15,5 x 10 cm, sign. PD J. Válová 1966, pasparta, č. 10/12, Antikvariát Dlážděná
Jitka Valterová
Motýl
Položka č.: 816Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:04
suchá jehla, 1964, 15,5 x 10 cm, sign. PD Jitka Válová 1964, pasparta, č. 4/12, Antikvariát Dlážděná
Helena Vanišová
Večerní rozhovor
Položka č.: 817Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:05
linoryt. akvarel, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Helena Vanišová, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze
Aktuální cena: 360 CZK (15 €)
Helena Vanišová
Léto
Položka č.: 818Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:06
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)