• Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Žena s perlovcem

    Položka č.: 758

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:07

    litografie, 13,3 x 10,1 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Václav Suchomel

    (1869-1930)

    Jakub Kubata

    Položka č.: 759

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:08

    patinovaná sádra, 72 x 29 x 23 cm, na podstavci značeno razítkem VDKB (Výrobní družstvo keramiky Bechyně), podle návrhu Václava Suchomela, Jakub Kubata byl rychtář ve Zbudově, hrdina odporu sedláků vůči vrchnosti, popravený roku 1581. Autorem předlohy byl Václav Suchomel pro pomník ve Zbudově, Antik…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Milada Sukdoláková

    Prorok

    Položka č.: 760

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:09

    lept, 30 x 22 cm, sign. PD Sukdoláková, 4/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jaroslav Sůra

    Reminisence III

    Položka č.: 761

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:10

    linoryt, 1992, 61,5 x 42 cm, sign. PD Jaroslav Sůra 92, č. 5/30, Pravý horní okraj papíru natržený, Du u okraje ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze u prof. R. Beneše, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU, SČUG Hollar, Assoc…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Tomáš Svoboda

    Skvrny

    Položka č.: 762

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:11

    litografie, 44 x 32,2 cm, sign. PD Tom Svoboda, č. 1/15

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Tomáš Svoboda

    Položka č.: 763

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:12

    litografie, 46,5 x 30 cm, sign. PD T. Svoboda, č. 37/40

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Ivana Svobodová

    Ten, kdo se dívá

    Položka č.: 764

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:13

    olej, plátno, 2017, 110 x 120 cm, lišta

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

  • Karel Svolinský

    Zrak

    Položka č.: 765

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:14

    dřevoryt, 20 x 18,5 cm, sign. PD K. Svolinský, č. 28/200, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Položka č.: 766

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:15

    olej, plátno, 75 x 123 cm, sign. PD Sytař, sign. vzadu Sytař, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)

  • Jaroslav Šámal

    (1914-1988)

    Rybník

    Položka č.: 767

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:16

    tuš, karton, 1979, 20,7 x 35,5 cm, sign. PD Šámal 79, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole kreslení a malování Mánesa v Praze, žák prof. O. Nejedlého a M. Holého na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Pegas

    Položka č.: 768

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:17

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Madona

    Položka č.: 769

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:18

    litografie, 2006, 59 x 42,5 cm, sign. PD J. Šerých, rám, A. T., studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u prof. V. Silo…

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

  • Miloš Ševčík

    (1939)

    Rusalka

    Položka č.: 770

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:19

    lept, 1968, 27 x 26,5 cm, sign. nahoře Miloš Ševčík 1968, rám, ., zažloutlý papír, flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Martin Šimeček

    (1970)

    V baru

    Položka č.: 771

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:20

    akryl, plátno, 2014-2015, 50 x 50 cm, sign. PD Martin Šimeček, napínací rám, Narodil se 10. června 1970 v Praze v Dejvicích. Po absolvování gymnázia pokračoval ve studiu na Fakultě všeobecného lékařství v Praze 1, obor chirurgie. Již jako malý kluk měl zálibu ve výtvarném umění. Dědeček z matčiny st…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Martin Šimeček

    (1970)

    Jezdec na koni

    Položka č.: 772

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:21

    akryl, plátno, 2021, 40 x 50 cm, sign. LD Martin Šimeček 2021, napínací rám, Narodil se 10. června 1970 v Praze v Dejvicích. Po absolvování gymnázia pokračoval ve studiu na Fakultě všeobecného lékařství v Praze 1, obor chirurgie. Již jako malý kluk měl zálibu ve výtvarném umění. Dědeček z matčiny st…

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Procházka ve stromořadí

    Položka č.: 773

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:22

    dřevoryt, 35,2 x 29,8 cm, sign. PD Pavel Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Remeš, Ztracený domov

    Položka č.: 774

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:23

    měkký kryt, 1919, 28,5 x 30 cm, sign. PD T.F. Šimon, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Příjezd prezidenta T. G. Masaryka

    Položka č.: 775

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:24

    lept, 1919, 22,9 x 20,3 cm, sign. PD T.F. Šimon, při okrajích poškozený papír, drobné skvrny na papíře, mimo tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 776

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:25

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Michal Škapa

    (1978)

    Thanks for Nothing

    Položka č.: 777

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:26

    litografie, papír, 2021, 48,5 x 38 cm, sign. PD Michal Škapa, č. 40/100

  • Eva Šlechtová

    Rovnováha přírody

    Položka č.: 778

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:27

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Eva Šlechtová

    (1974)

    Naděje

    Položka č.: 779

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:28

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Eva Šlechtová

    Paměť věků

    Položka č.: 780

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:29

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Milena Šoltészová

    (1939)

    Opuštěné křeslo

    Položka č.: 781

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:30

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Tomáš Švéda

    Položka č.: 782

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:31

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Tomáš Švéda

    Zrcadlení

    Položka č.: 783

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:32

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Marta Taberyová

    (1930-2019)

    Nádoba s motivem bodláku

    Položka č.: 784

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:33

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Petr Tamchyna

    (1943-1980)

    Akt dívky I.

    Položka č.: 785

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:34

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Petr Tamchyna

    (1943-1980)

    Akt dívky II.

    Položka č.: 786

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:35

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Pozdrav z Krumlova

    Položka č.: 787

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:36