Antikvariáty Dlážděná a Radhošťská
Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Dlážděná +420 603 266 486, antikvariat.dlazdena@seznam.cz a Antikvariátu Radhošťská +420 734 258 869, info@antiqari.at
Stanislav Holý
(1943-1998)
Atletika
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:00
akvarel, tuš, papír, 20,5 x 21,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Stanislav Holý
(1943-1998)
Velký člověk
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:01
akvarel, tuš, papír, 28 x 40 cm, na zadní straně poznámka autora (určení pro výstavu v Malostranské besedě), Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Stanislav Holý
(1943-1998)
Přípitek
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:02
tuš, papír, 30 x 21 cm, sign. PD Holý, na zadní straně technické poznámky z redakce, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Stanislav Holý
(1943-1998)
Vykročení špatnou nohou
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:03
akvarel, tuš, papír, 24 x 21,3 cm, sign. na zadní straně Stanislav Holý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Michal Hrdý
(1959-2003)
Jéžiš, promiňte!
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:04
tuš, papír, 1990, 21 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Michal Hrdý 90, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě
Michal Hrdý
(1959-2003)
U očaře
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:05
Michal Hrdý
(1959-2003)
Platím!
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:06
tuš, papír, 1990, 21 x 29,5 cm, text: Platím! Jedno malý a jedno velký!, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě
Michal Hrdý
(1959-2003)
Hned to bude
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:07
tuš, papír, 1990, 21 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Michal Hrdý 90, text: No jo, hned to bude, nemám osm rukou!, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě
Michal Hrdý
(1959-2003)
Princezny
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:08
tuš, papír, 1990, 21 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Michal Hrdý 90, text: Hele, už zase somrujou polibky!, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě
Pavel Kantorek
(1942-2017)
Lupiči
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:09
kombinovaná technika, papír, 23,6 x 29,1 cm, monogr. PD PK, Antikvariát Dlážděná, Profesor RNDr. Pavel Kantorek, Ph.D. (* 17. května 1942 Olomouc) byl český přírodovědec, profesor fyzikálních věd na Ryerson University v Torontu. Zabývá se teorií relativity a kosmologií. V českých zemích je znám též …
Pavel Matuška
V zatáčce
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:10
litografie, 1986, 28,7 x 20,8 cm, sign. PD P. Matuška 86, č. 45/55, malíř, ilustrátor, grafik, řezbář, karikaturista, člen Unie výtvarných umělců České republiky, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, člen Unie výtvarných umělců České republiky
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Pavel Matuška
T. G. Masaryk
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:11
litografie, 32,5 x 24,5 cm, sign. DU P. Matuška, č. 28/100, malíř, ilustrátor, grafik, řezbář, karikaturista, člen Unie výtvarných umělců České republiky, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, člen Unie výtvarných umělců České republiky
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Pavel Matuška
Čas k pivu
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:12
tuš, papír, 42 x 29 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem Pavel Matuška, malíř, ilustrátor, grafik, řezbář, karikaturista, člen Unie výtvarných umělců České republiky, Antikvariát Dlážděná, člen Unie výtvarných umělců České republiky
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Na hranici
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:13
propiska, papír, 16 x 11 cm, dole text: Jen už si tam zůstaňte, pane Vomáčka, nejsme holubník., volný list, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Otec s dcerou
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:14
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Podmořský výjev
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:15
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Žraloci
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:16
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
O berlích
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:17
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jan Antonín Pacák
(1941-2007)
Krkonoše
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:18
barevné fixy, papír, 1990, 30 x 45,2 cm, sign. PD Jeňýk 1990, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Jan Antonín Pacák
(1941-2007)
Jazzový kohout
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:19
barevné fixy, papír, 1988, 33,7 x 46,8 cm, sign. LD Jeňýk 88, text: Na tohle tě užije, ale plnit plán, to ne!, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance
Jan Antonín Pacák
(1941-2007)
Kuchyňské štěstí… …koblihový jazz!!
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:20
barevné fixy, papír, 1989, 33,8 x 46,8 cm, sign. LD Jeňýk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance
Anna Poustová
(1940-2015)
Betlém VI.
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:21
barevný dřevořez, 1975, 30 x 26 cm, sign. PD Anna Poustová 87, č. 48/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Boris Pralovszký
(1968)
U koho šijete?
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:22
akvarel, tuš, papír, 28 x 37 cm, sign. na zadní straně Pralovszký, Boris Pralovszký je známý karikaturista, autor humorných knížek pro děti a dospělé, ilustrátor mnoha dalších knih jiných spisovatelů, spoluautor muzikálů i textař písní. Svoji kreslířskou dráhu začal v roce 1985 na stránkách humoris…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Boris Pralovszký
(1968)
Protestní žrádlovka
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:23
akvarel, tuš, papír, 27,5 x 37,5 cm, sign. na zadní straně Pralovszký, Boris Pralovszký je známý karikaturista, autor humorných knížek pro děti a dospělé, ilustrátor mnoha dalších knih jiných spisovatelů, spoluautor muzikálů i textař písní. Svoji kreslířskou dráhu začal v roce 1985 na stránkách hum…
Boris Pralovszký
(1968)
Pánská ochrana
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:24
akvarel, tuš, papír, 27 x 39,5 cm, sign. na zadní straně Pralovszký, Boris Pralovszký je známý karikaturista, autor humorných knížek pro děti a dospělé, ilustrátor mnoha dalších knih jiných spisovatelů, spoluautor muzikálů i textař písní. Svoji kreslířskou dráhu začal v roce 1985 na stránkách humor…
Boris Pralovszký
(1968)
Hledej páníčka, Azore!
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:25
akvarel, tuš, papír, 28 x 39,5 cm, sign. na zadní straně Pralovszký, Boris Pralovszký je známý karikaturista, autor humorných knížek pro děti a dospělé, ilustrátor mnoha dalších knih jiných spisovatelů, spoluautor muzikálů i textař písní. Svoji kreslířskou dráhu začal v roce 1985 na stránkách humor…
Miroslav Slejška
Lyžaři
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:26
akvarel, tuš, papír, 40,8 x 29,7 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, text: Neboj, mám rakouské lyže, francouzské vázání, italské boty, a jediný co si můžu rozsekat, je moje česká huba!, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze
Miroslav Slejška
Houbař
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:27
akvarel, tuš, papír, 31,7 x 26,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, na zadní straně razítko DIKOBRAZ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze
Zdeněk Smetana
(1925-2016)
Křemílek a Vochomůrka
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:28
propiska, papír, 1975, 21 x 29,5 cm, sign. PD Smetana 75, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy na PedF UK v Praze, od r. 1946 pracoval ve Studiu kresleného filmu
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Vlasta Švejdová
Měla jsem dům v Benátkách
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:29
autorský digitální tisk, 27 x 36 cm, sign. PD Vlasta Švejdová, č. 7/40, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)