Jan Rapin
Zátiší s loutnou
No.: 109Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 12. 2024 19:48
olej, plátno, 1991, 47,5 x 68 cm, sign. LD Jan Rapin, rám, na zadní straně popsáno autorem, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 8.000 CZK (334 €)