Emma Srncová
Ukradená pusa
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 19:17
litografie, 1993, 43,5 x 54 cm, sign. PD Emma Srncová 93, rám, č. 12/80, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)