Natalia Synegina

(1982)

The artist about herself: "I position myself as a versatile artist. I dedicate most of my time to oil painting, but I also create sculptures and reliefs when inspired. For many years, I worked as a designer (I have a university degree in this field), a book illustrator, and created portraits and plasticine illustrations. Since 2022, I have realized the fragility of existence. I began to devote all my time to art, depicting what attracts me—the mystique of everyday phenomena, folklore images, subconscious perception, and the beauty of the surrounding world. The themes of my works are quite diverse, but all are connected by a delicate aesthetic. I have always been drawn to the dark side of existence, and therefore some of my paintings have dark color palettes. However, they are also uniquely cute and naive in their own way. I like it when art tells a story, and I have something to say."

  • Natalia Synegina

    (1982)

    Bird No. 4

    No.: 112

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 11. 12. 2024 19:51

    olej, plátno adjustované na kartonu, 2024, 15 x 15 cm, monogr. PU NS, komentář autorky: Přijmi pravidla hry Tajné zahrady, udělej se lepší. Na zadní straně autorský popis, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Natalia Synegina

    (1982)

    Pták 3

    No.: 113

    Planned termination: 11. 12. 2024 19:52

    olej, plátno adjustované na kartonu, 2024, 15 x 15 cm, monogr. PU NS, komentář autorky: Jedna mezi tisíci, ale přesto výjimečná perla. Na zadní straně autorský popis, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Natalia Synegina

    (1982)

    Stella

    No.: 114

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 11. 12. 2024 19:53

    olej, plátno adjustované na kartonu, 2024, 30 x 30 cm, monogr. PD NS, signováno na zadní straně, komentář autorky: Odvaha v myšlenkách a pohledech odlišuje toto nespoutané malé ztělesnění Svobody. Na zadní straně autorský popis, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Natalia Synegina

    (1982)

    Nellie

    No.: 115

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 11. 12. 2024 19:54

    olej, plátno adjustované na kartonu, 2024, 40 x 40 cm, monogr. PD NS, signováno na zadní straně, komentář autorky: Ve správný čas na správném místě, bude nejlepší ve svém oboru. Na zadní straně autorský popis, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Natalia Synegina

    (1982)

    Naomi

    No.: 116

    Planned termination: 11. 12. 2024 19:55

    olej, plátno adjustované na kartonu, 2024, 40 x 40 cm, monogr. PD NS, signováno na zadní straně, komentář autorky: Rajský pták má pod křídly kousek věčnosti. Na zadní straně autorský popis, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Natalia Synegina

    (1982)

    Nancy

    No.: 117

    Auction price: 8.500 CZK (355 €)

    Planned termination: 11. 12. 2024 19:56

    olej, plátno adjustované na kartonu, 2024, 50 x 50 cm, monogr. PD NS, signováno na zadní straně, komentář autorky: Exotika mezi exotikou. Není jako ostatní. Ta, která je vždy středem pozornosti. Na zadní straně autorský popis, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.500 CZK (355 €)

  • Natalia Synegina

    (1982)

    Sofia

    No.: 118

    Planned termination: 11. 12. 2024 19:57

    olej, plátno adjustované na kartonu, 2024, 50 x 50 cm, monogr. DU NS, signováno na zadní straně, komentář autorky: Pokud držíte hlavu vysoko, každá koruna na ní se bude třpytit zlatem. Na zadní straně autorský popis, Provenance: Antiquarian Dlážděná