Boris Pralovszký
(1968)
U koho šijete?
No.: 23Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 11. 12. 2024 18:22
akvarel, tuš, papír, 28 x 37 cm, sign. na zadní straně Pralovszký, Boris Pralovszký je známý karikaturista, autor humorných knížek pro děti a dospělé, ilustrátor mnoha dalších knih jiných spisovatelů, spoluautor muzikálů i textař písní. Svoji kreslířskou dráhu začal v roce 1985 na stránkách humoris…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Boris Pralovszký
(1968)
Protestní žrádlovka
No.: 24Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 11. 12. 2024 18:23
akvarel, tuš, papír, 27,5 x 37,5 cm, sign. na zadní straně Pralovszký, Boris Pralovszký je známý karikaturista, autor humorných knížek pro děti a dospělé, ilustrátor mnoha dalších knih jiných spisovatelů, spoluautor muzikálů i textař písní. Svoji kreslířskou dráhu začal v roce 1985 na stránkách hum…
Boris Pralovszký
(1968)
Pánská ochrana
No.: 25Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 11. 12. 2024 18:24
akvarel, tuš, papír, 27 x 39,5 cm, sign. na zadní straně Pralovszký, Boris Pralovszký je známý karikaturista, autor humorných knížek pro děti a dospělé, ilustrátor mnoha dalších knih jiných spisovatelů, spoluautor muzikálů i textař písní. Svoji kreslířskou dráhu začal v roce 1985 na stránkách humor…
Boris Pralovszký
(1968)
Hledej páníčka, Azore!
No.: 26Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 11. 12. 2024 18:25
akvarel, tuš, papír, 28 x 39,5 cm, sign. na zadní straně Pralovszký, Boris Pralovszký je známý karikaturista, autor humorných knížek pro děti a dospělé, ilustrátor mnoha dalších knih jiných spisovatelů, spoluautor muzikálů i textař písní. Svoji kreslířskou dráhu začal v roce 1985 na stránkách humor…