Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Po setmění. 12 proroctví.
No.: 84Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 11. 12. 2024 19:23
bibliofilie se čtyřmi původními litografiemi, 1985, 32 x 24 cm, sign. na zadní straně Jiří Šalamoun 1985, č. 32/40, vlastním nákladem, 1985, 4 původní litografie Jiřího Šalamouna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Silovsky and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, p…
Current price: 2.500 CZK (105 €)