Oldřich Žák

(1900-1983)

Ciselér, designér, pedagog, sklářský výtvarník, šperkař, scénograf loutkového divadla

  • Oldřich Žák

    (1900-1983)

    Vánoční motiv

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:40

    kombinovaná technika, papír, 1974, 21 x 29,5 cm, sign. PD Žák 74, rám, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Horejce a E. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)