Pavel Matuška
V zatáčce
No.: 11Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 11. 12. 2024 18:10
litografie, 1986, 28,7 x 20,8 cm, sign. PD P. Matuška 86, č. 45/55, malíř, ilustrátor, grafik, řezbář, karikaturista, člen Unie výtvarných umělců České republiky, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Pavel Matuška
T. G. Masaryk
No.: 12Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 11. 12. 2024 18:11
litografie, 32,5 x 24,5 cm, sign. DU P. Matuška, č. 28/100, malíř, ilustrátor, grafik, řezbář, karikaturista, člen Unie výtvarných umělců České republiky, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Pavel Matuška
Čas k pivu
No.: 13Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 11. 12. 2024 18:12
tuš, papír, 42 x 29 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem Pavel Matuška, malíř, ilustrátor, grafik, řezbář, karikaturista, člen Unie výtvarných umělců České republiky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)