Aleš Lamr
(1943-2024)
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 12. 2024 19:11
litografie, 1989, 27 x 20,7 cm, sign. PD A. Lamr 89, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)