Miroslav Slejška
Lyžaři
No.: 27Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 11. 12. 2024 18:26
akvarel, tuš, papír, 40,8 x 29,7 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, text: Neboj, mám rakouské lyže, francouzské vázání, italské boty, a jediný co si můžu rozsekat, je moje česká huba!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Miroslav Slejška
Houbař
No.: 28Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 11. 12. 2024 18:27
akvarel, tuš, papír, 31,7 x 26,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, na zadní straně razítko DIKOBRAZ, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)