Miroslav Slejška

  • Miroslav Slejška

    Lyžaři

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:26

    akvarel, tuš, papír, 40,8 x 29,7 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, text: Neboj, mám rakouské lyže, francouzské vázání, italské boty, a jediný co si můžu rozsekat, je moje česká huba!, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Miroslav Slejška

    Houbař

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2024 18:27

    akvarel, tuš, papír, 31,7 x 26,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, na zadní straně razítko DIKOBRAZ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)