Adventní aukce grafických listů

Mimořádná předvánoční aukce grafických listů s datem ukončení 10.12. 024. V případě zájmu o prohlédnutí položek nás kontaktujte na adrese nabrezi@galerie-vltavin.cz, tel.: 604 215 296.

  • Olga Čechová

    (1925)

    Na procházce

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:00

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

  • Tomáš Bím

    Lehátko

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:01

    litografie, 54 x 38 cm, sign. PD Tomáš Bím, použito jako pozvánka na výstavu Tomáš Bím, okresní muzeum Plzeň, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Dámy se svícnem

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:02

  • Eva Natus Šalamounová

    Hostina

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:03

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Loutky

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:04

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Oldřich Jelínek

    Požehnání

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:05

    litografie, 47,8 x 45,5 cm, sign. DU O. Jelínek, autorský tisk

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husaři

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:06

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Terč

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:07

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husar

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:08

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

  • František Pon

    Bílá kočka

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:09

    litografie, 2009, 27,2 x 32,5 cm, sign. PD 2009 František Pon, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Salome

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:10

    litografie, 2017, 81 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 17, č. 26/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Blýskanice

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:11

    litografie, 2017, 81 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 17, č. 27/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Odaliska

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:12

    litografie, 2017, 57 x 73 cm, sign. PD A. Lamr 17, č. 78/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Mozart

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:13

    litografie, 45 x 35, 5 cm, sign. PD Kristofori, autorský tisk, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Partitura

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:14

    litografie, 43, 5 x 32, 5 cm, sign. PD Kristofori, autorský tisk, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2004)

    Adidas

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:15

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Koleje v zimě

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:16

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Karl Korab

    (1937)

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:17

    litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 95/100

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Karl Korab

    (1937)

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:18

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Karl Korab

    (1937)

    Lapeni

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:19

    litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 85/100

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Simon Dittrich

    Řím

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:20

    lept, 58 x 38 cm, sign. PD Dittrich, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Ruth Kohler

    Barevná kompozice I

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:21

    litografie, 43 x 35 cm, sign. PD Kohler, autorský tisk

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Herbert Bessel

    (1921-2013)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:22

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Ruth Kohler

    Barevná kompozice II

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:23

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD Kohler, č. 57/120

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Ruth Kohler

    Barevná kompozice III

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:24

    litografie, 75 x 53,5 cm, sign. PD Kohler, č. 6/60 B

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2016 Tom Svoboda

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:25

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • František Pon

    Modroočko

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:26

    litografie, 2002, 45 x 41 cm, sign. PD František Pon 2002, a. t.

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • František Pon

    Medovina

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:27

    litografie, 2002, 48,5 x 36 cm, sign. PD František Pon 2002, a. t.

  • František Pon

    Golfový míček

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:28

    litografie, 2002, 43 x 32 cm, sign. PD František Pon 2002, a. t.

  • Pavel Roučka

    Skrytá tvář

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:29

    litografie, 1980, 28,5 x 21,5 cm, sign. DU Roučka 80, a. t., studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar