Adventní aukce grafických listů
Mimořádná předvánoční aukce grafických listů s datem ukončení 10.12. 024. V případě zájmu o prohlédnutí položek nás kontaktujte na adrese nabrezi@galerie-vltavin.cz, tel.: 604 215 296.
Olga Čechová
(1925)
Na procházce
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:00
litografie, 50,5 x 60,8 cm, sign. PD Olga Čechová, autorský tisk, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Tomáš Bím
Lehátko
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:01
litografie, 54 x 38 cm, sign. PD Tomáš Bím, použito jako pozvánka na výstavu Tomáš Bím, okresní muzeum Plzeň, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Eva Natus Šalamounová
Dámy se svícnem
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:02
Eva Natus Šalamounová
Hostina
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:03
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Eva Natus Šalamounová
Loutky
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:04
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Oldřich Jelínek
Požehnání
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:05
litografie, 47,8 x 45,5 cm, sign. DU O. Jelínek, autorský tisk
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Karel Toman
(1931-2000)
Husaři
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:06
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Karel Toman
(1931-2000)
Terč
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:07
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Karel Toman
(1931-2000)
Husar
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:08
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
František Pon
Bílá kočka
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:09
litografie, 2009, 27,2 x 32,5 cm, sign. PD 2009 František Pon, autorský tisk
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Salome
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:10
litografie, 2017, 81 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 17, č. 26/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Blýskanice
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:11
litografie, 2017, 81 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 17, č. 27/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Odaliska
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:12
litografie, 2017, 57 x 73 cm, sign. PD A. Lamr 17, č. 78/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Jan Kristofori
(1931-2004)
Mozart
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:13
litografie, 45 x 35, 5 cm, sign. PD Kristofori, autorský tisk, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Jan Kristofori
(1931-2004)
Partitura
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:14
litografie, 43, 5 x 32, 5 cm, sign. PD Kristofori, autorský tisk, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Ctirad Stehlík
(1938-2004)
Adidas
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:15
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Koleje v zimě
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:16
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Karl Korab
(1937)
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:17
litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 95/100
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Karl Korab
(1937)
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:18
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Karl Korab
(1937)
Lapeni
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:19
litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 85/100
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Simon Dittrich
Řím
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:20
lept, 58 x 38 cm, sign. PD Dittrich, autorský tisk
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Ruth Kohler
Barevná kompozice I
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:21
litografie, 43 x 35 cm, sign. PD Kohler, autorský tisk
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Herbert Bessel
(1921-2013)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:22
lept s hlubotiskem, 1978, 44,5 x 54,5 cm, sign. PD Herbert Bessel 78, při okraji pokrčený papír
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ruth Kohler
Barevná kompozice II
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:23
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD Kohler, č. 57/120
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Barevná kompozice III
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:24
litografie, 75 x 53,5 cm, sign. PD Kohler, č. 6/60 B
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Adolf Born
(1930-2016)
PF 2016 Tom Svoboda
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:25
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
František Pon
Modroočko
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:26
litografie, 2002, 45 x 41 cm, sign. PD František Pon 2002, a. t.
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
František Pon
Medovina
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:27
litografie, 2002, 48,5 x 36 cm, sign. PD František Pon 2002, a. t.
František Pon
Golfový míček
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:28
litografie, 2002, 43 x 32 cm, sign. PD František Pon 2002, a. t.
Pavel Roučka
Skrytá tvář
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:29
litografie, 1980, 28,5 x 21,5 cm, sign. DU Roučka 80, a. t., studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar