František PON

  • František Pon

    Bílá kočka

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:09

    litografie, 2009, 27,2 x 32,5 cm, sign. PD 2009 František Pon, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

  • František Pon

    Modroočko

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:26

    litografie, 2002, 45 x 41 cm, sign. PD František Pon 2002, a. t.

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • František Pon

    Medovina

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:27

    litografie, 2002, 48,5 x 36 cm, sign. PD František Pon 2002, a. t.

  • František Pon

    Golfový míček

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:28

    litografie, 2002, 43 x 32 cm, sign. PD František Pon 2002, a. t.