Andrea Forsterová
(1958)Vystudovala Akademii výtvarných umění v Praze, ateliér figurální tvorby prof. Karla Součka /1978-1984/. Věnuje se malbě, grafice, návrhům vitráží. Spolupracuje s architekty (Milunić, Hančl). Uspořádala 25 samostatných výstav (Galerie Vltavín, Galerie Rozehnal, Galerie bří Čapků, Galerie XXL, Senát ČR, Jeruzalém, Tripolis, Mnichov aj.) Zastoupena v soukromých sbírkách doma i v zahraničí (Finsko, Německo, Japonsko, Izrael, Itálie). Pedagogická činnost: SPŠ grafická-Hellichova, Česko-italské gymnázium.
Andrea Forsterová
Nahoru
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 19:33
litografie, 2007, 28 x 22 cm, sign. PD A. Forsterová 07, rám, č. 43/120, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Andrea Forsterová
Anděl
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 19:36
litografie, 2005, 12,5 x 15 cm, sign. PD Forsterová 2005, rám, č.11/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)