Otto Placht

  • Otto Placht

    Peruánka

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:33

    litografie, 2021, 46,8 x 36,4 cm, sign. PD Otto Placht 21, č. 19/40, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)