Jan Kristofori
(1931-2004)
Mozart
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:13
litografie, 45 x 35, 5 cm, sign. PD Kristofori, autorský tisk, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jan Kristofori
(1931-2004)
Partitura
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:14
litografie, 43, 5 x 32, 5 cm, sign. PD Kristofori, autorský tisk, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů