Jan Kristofori

(1931-2004)

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Mozart

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:13

    litografie, 45 x 35, 5 cm, sign. PD Kristofori, autorský tisk, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Partitura

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:14

    litografie, 43, 5 x 32, 5 cm, sign. PD Kristofori, autorský tisk, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů