Vladimír Větrovský
Strašák
No.: 147Auction price: 2.200 CZK (92 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 18:26
litografie, 2009, 35,3 x 24,8 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 61/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Vladimír Větrovský
Rituály I
No.: 222Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 19:41
litografie, 2009, 35,6 x 25 cm, sign. PD Wladimir 09, č. 88/94, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Vladimír Větrovský
Krajina s červeným stromem
No.: 234Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 19:53
litografie, 2009, 20 x 27 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 20/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Vladimír Větrovský
Červená krajina
No.: 235Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 19:54
litografie, 2009, 20,3 x 27,7 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 86/95, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Vladimír Větrovský
Květiny pro tebe
No.: 236Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 19:55
litografie, 2009, 27 x 20 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 20/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Vladimír Větrovský
Krajina noční
No.: 237Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 19:56
litografie, 2009, 20,7 x 27,5 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 39/96, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze