Vladimír Větrovský

  • Vladimír Větrovský

    Strašák

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:26

    litografie, 2009, 35,3 x 24,8 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 61/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Vladimír Větrovský

    Rituály I

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 19:41

    litografie, 2009, 35,6 x 25 cm, sign. PD Wladimir 09, č. 88/94, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Vladimír Větrovský

    Krajina s červeným stromem

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 19:53

    litografie, 2009, 20 x 27 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 20/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Vladimír Větrovský

    Červená krajina

    Položka č.: 235

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 19:54

    litografie, 2009, 20,3 x 27,7 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 86/95, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Vladimír Větrovský

    Květiny pro tebe

    Položka č.: 236

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 19:55

    litografie, 2009, 27 x 20 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 20/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Vladimír Větrovský

    Krajina noční

    Položka č.: 237

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 19:56

    litografie, 2009, 20,7 x 27,5 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 39/96, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze