Jiří Votruba

  • Jiří Votruba

    Lacoste

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:42

    litografie, 36,5 x 51,5 cm, sign. PD Jiří Votruba, č. 11/40, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)