Oldřich Kulhánek
PF 2003 (Orlík)
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:27
litografie, 2002, 12 x 5,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Oldřich Kulhánek
PF 2004 (Orlík)
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:28
litografie, 2003, 15,5 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2003, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Oldřich Kulhánek
Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 20:08
litografie, 2005, 10 x 5,8 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)