Tomáš Predka
Levitation
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:02
litografie, 94 x 63,5 cm, sign. PD Tomáš Predko, č. 47/65
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Levitation