Oldřich Kulnánek

  • Oldřich Kulnánek

    PF 2003 (Pelikán)

    No.: 87

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 10. 12. 2024 17:26

    litografie, 2002, 12,5 x 8 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002

    Current price: 1.100 CZK (46 €)