Květa Pacovská
(1928-2023)
Jablko
No.: 193Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 19:12
litografie, 1980, 54 x 44 cm, sign. uprostřed Pacovská, rám, A.T
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Květa Pacovská
(1928-2023)
Lví strom
No.: 194Auction price: 14.000 CZK (584 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 19:13
litografie, 57 x 41, 5 cm, sign. PD Pacovská, rám, A.T
Current price: 14.000 CZK (584 €)