Jozef Danglár

  • Jozef Danglár

    Myšák v Praze

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 19:15

    litografie, 2018, 29,7 x 41,5 cm, sign. PD Danglár , č. 43/90

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)