Laura Limbourg
(1996)
Dolphin Play
No.: 169Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 18:48
litografie, papír, 2020, 43 x 58 cm, sign. PD Laura Limbourg 2020, č. 88/100
Current price: 2.800 CZK (117 €)