Laura Limbourg

(1996)

  • Laura Limbourg

    (1996)

    Dolphin Play

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:48

    litografie, papír, 2020, 43 x 58 cm, sign. PD Laura Limbourg 2020, č. 88/100

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)