Markéta Kolářová
(1993)
Flétnistka
No.: 61Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 17:00
litografie, 2021, 59 x 43 cm, sign. PD Markéta Kolářová 2021, č. 85/100
Current price: 1.800 CZK (75 €)