Markéta Kolářová
(1993)
Flétnistka
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:00
litografie, 2021, 59 x 43 cm, sign. PD Markéta Kolářová 2021, č. 85/100
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)