Tomáš Jetela
(1986)
Dvě ženy
No.: 166Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 18:45
litografie, papír, 2021, 49 x 38 cm, sign. PD Jetela, č. 18/45
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Tomáš Jetela
(1986)
The Kiss
No.: 170Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 18:49
litografie, papír, 2021, 48,5 x 38 cm, sign. PD Jetela, č. 5/35
Current price: 1.800 CZK (75 €)