Tomáš Jetela

(1986)

  • Tomáš Jetela

    (1986)

    Dvě ženy

    No.: 166

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 10. 12. 2024 18:45

    litografie, papír, 2021, 49 x 38 cm, sign. PD Jetela, č. 18/45

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

  • Tomáš Jetela

    (1986)

    The Kiss

    No.: 170

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 10. 12. 2024 18:49

    litografie, papír, 2021, 48,5 x 38 cm, sign. PD Jetela, č. 5/35

    Current price: 1.800 CZK (75 €)