Tomáš Jetela
(1986)
Dvě ženy
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:45
litografie, papír, 2021, 49 x 38 cm, sign. PD Jetela, č. 18/45
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Tomáš Jetela
(1986)
The Kiss
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:49
litografie, papír, 2021, 48,5 x 38 cm, sign. PD Jetela, č. 5/35
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)