Jitka Nesnídalová

(1983)

  • Jitka Nesnídalová

    (1983)

    San Francisco

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:30

    litografie, 2016, 43 x 32 cm, sign. PD Jitka Paclík Nesnídalová 2016, č. 57/70

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)