Jitka Nesnídalová
(1983)
San Francisco
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:30
litografie, 2016, 43 x 32 cm, sign. PD Jitka Paclík Nesnídalová 2016, č. 57/70
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)