Tereza Zichová
(1992)
Slavnostní příjezd
No.: 179Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 18:58
litografie, 2022, 51,5 x 44 cm, sign. PD Zichová, č. 53/100
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Tereza Zichová
(1992)
To se nosí
No.: 180Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 18:59
litografie, 2021, 38 x 48,5 cm, sign. PD Zichová 2021, č. 65/70