Jaroslav Valečka

(1972)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bílá noc

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:04

    litografie, 2006, 27 x 32,5 cm, sign. PD J. Valečka 2006, rám, č. 79/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nokturno

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:12

    litografie, 34,5 x 15,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 23/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    V úplňku

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:13

    litografie, 2009, 26 x 30 cm, č. 7/120, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Půlměsíc

    Položka č.: 135

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:14

    litografie, 2008, 26 x 32 cm, č. 11/120, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam