Zuzana Dvorská Šípová
Medvídek
No.: 189Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 19:08
litografie, papír, 2023, 47 x 37,5 cm, sign. PD Zuzana D. Šípová 23, č. 59/60
Current price: 2.500 CZK (105 €)