Linda Klimentová

  • Linda Klimentová

    Zakořenění

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:39

    litografie, papír, 2022, 34,5 x 28 cm, sign. PD Linda Klimentová 2022, č. 73/75

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Linda Klimentová

    Sklizeň

    Položka č.: 161

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:40

    litografie, papír, 2022, 34 x 29 cm, sign. PD Linda Klimentová, č. 72/75