Linda Klimentová
Zakořenění
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:39
litografie, papír, 2022, 34,5 x 28 cm, sign. PD Linda Klimentová 2022, č. 73/75
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Linda Klimentová
Sklizeň
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:40
litografie, papír, 2022, 34 x 29 cm, sign. PD Linda Klimentová, č. 72/75