Zdeněk Raiser

fotograf, malíř, kameraman

  • Zdeněk Raiser

    Zapomenuté pivo

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 19:11

    litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD Raiser, č. 8/100

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)