Michal Rapant
(1986)
Ponny nenažraný "Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda" 03
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:19
litografie, 2018, 50 x 32,5 cm, sign. PD Rapant 2018, č. 30/75
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)