Ctirad Stehlík
(1938-2004)
Adidas
No.: 16Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 16:15
litografie, 31,8 x 26,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, autorský tisk
Current price: 1.600 CZK (67 €)
(1938-2004)
Adidas