Ctirad Stehlík

(1938-2004)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2004)

    Adidas

    No.: 16

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 10. 12. 2024 16:15

    litografie, 31,8 x 26,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, autorský tisk

    Current price: 1.600 CZK (67 €)