Ctirad Stehlík
(1938-2004)
Adidas
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:15
litografie, 31,8 x 26,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, autorský tisk
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)