Lucie Skřivánková

(1982)

  • Lucie Skřivánková

    (1982)

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:22

    litografie, 2018, 32 x 48,5 cm, sign. LD Lucie J. SKřivánková, 2018, č. 27/60

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Lucie Skřivánková

    (1982)

    Položka č.: 144

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:23

    litografie, 2018, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD Lucie J. SKřivánková, 2018, č. 21/50

  • Lucie Skřivánková

    (1982)

    Brutalismus

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:24

    litografie, 2018, 48,5 x 65 cm, sign. PD Lucie J. SKřivánková, 2018, rám, č. 47/70

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)